Akční slevy v Lékárnách DUO pro listopad a prosinec 2017

Vitaminy Centrum A-Z a Centrum Silver i kloubní výživa GS Condro Diamant za výhodné ceny (speciálně pro Vás) s dalšími tabletami jako dárkem a navíc ve vánočním balení. Taková je úvodní nabídka akčního letáku Lékáren DUO Vsetínské nemocnice pro listopad a prosinec 2017. Platnost letáku je od 13. listopadu do 31. prosince 2017, či do vyprodání akčního zboží. Za výhodné ceny máme pro Vás také například Magne B6 pro účinné doplnění hořčíku a vitaminu B6, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti. Z televizních reklam i běžného použití pak jistě znáte růžový Ibalgin, který pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruačních bolestech. Za výhodnou cenu dále v listopadu a prosinci najdete v Lékárnách DUO v poliklinice a v hlavním areálu Vsetínské nemocnice  například nosní sprej Muconasal, Coldrex Horký nápoj, Laktobacily a Laktobacílky Swiss, Espumisan (který pomáhá snižovat množství plynu ve střevě), šumivé tablety ACC LONG, nebo sirup a kapky Stoptussin. Podrobnosti: Akční leták pro listopad a prosinec 2017.