Benefiční baňky našly své majitele, pivo se doprodává

Všech tisíc pět set benefičních baněk (letos v podobě kapříků) již má své majitele, z osmi set piv zbývalo ještě ve středu 21. prosince několik desítek k prodeji. Do pátku 23. prosince 2016 budou k zakoupení v porodnici, zbývající část se doprodá v pivovaru Valášek, který pro nás tradiční vánoční speciál vyrobil. Výtěžek prodeje přispěje k dalšímu rozvoji vsetínské porodnice.

Benefiční Porodní ležák v lahvích se prodával na Veselých vánočních hodech před Domem kultury ve Vsetíně. Letos byl dvojčátkový: po holčičím a klučičím vzhledu minulých dvou let měl na etiketě dvojčata.

Benefiční baňky se prodávaly na Mikulášském dni a Veselých vánočních hodech před Domem kultury ve Vsetíně a poptávka byla letos opět veliká. A není divu. O vzhledu baněk, které pro tuto akci vyrábí vsetínská Irisa, rozhodli sami lidé, a to v anketě na sociální síti Facebook. Nejvíce hlasů dostala právě kapří miminka v modré a růžové barevnosti. „Letos se baňky opravdu krásné, moc se povedly. Mám doma po dvou kusech i z předchozích let,“ komentovala jedna z nakupujících. Benefiční baňkování se konalo již počtvrté, poprvé měly baňky podobu miminek, pak koťátek a batolat.

Akci tradičně pořádá Nadační fond pro rozvoj vsetínské porodnice. Všem, kteří se zapojili, patří velké poděkování. 

Aktualizace 23. prosince 2016: Piva jsou již vyprodána. Děkujeme všem, kteří takto podpořili Vsetínskou nemocnici. Krásné vánoční svátky vám všem.