Den dětí s ANNOU pomůže s pořízením resuscitátoru

Početná vystoupení mladých tanečníků, sportovců a hudebníků, šermířská představení, prezentace nejrůznějších kroužků, stánky a desítky dalších atrakcí budou součástí v pořadí již 25. Dne dětí s ANNOU, který se uskuteční v neděli 28. května 2017 od 13 do 19 hodin v Panské zahradě ve Vsetíně. Záštitu nad programem převzal starosta Vsetína Jiří Růžička.

Akce má již tradičně také benefiční rozměr, dlouhodobě pomáhá dětskému oddělení Vsetínské nemocnice. Celkový výtěžek přitom již přesáhl sto tisíc korun. A organizátoři nezapomněli na nemocné děti ani tentokrát. Celý výtěžek z kupónů Dětské tomboly bude v letošním roce věnován na nákup resuscitačního přístroje pro novorozence.

Děkujeme organizátorům, všem rodičům a dětem přejeme výbornou zábavu. Samozřejmě u toho nebudeme chybět, fotografie a informace najdete aktuálně také na facebookovém profilu nemocnice.