V Lékárnách DUO můžete nově platit také poukázkami

V Lékárnách DUO Vsetínské nemocnice můžete nakoupená léčiva, doplňky stravy, zdravotní obuv a další zboží nově hradit také vybranými volnočasovými, dárkovými a speciálními poukázkami společností EDENRED, SODEXO a UP ČR (dříve Le Chéque Dejeuner).

„O tuto možnost úhrady se klienti našich lékáren již delší dobu zajímali. Některé podniky působící v našem regionu poukázky používají jako zaměstnanecké benefity, chceme proto zájemcům umožnit jejich využití k zakoupení prostředků pro podporu a regeneraci jejich zdraví,“ vysvětlil vedoucí ekonomického odboru Vsetínské nemocnice Ing. Marek Rolný.

Lékárny DUO Vsetínské nemocnice počítají také s možností uplatnění speciálních platebních karet výše uvedených společností. „Platební kartu Ticket Benefit Card v našich lékárnách v poliklinice a v hlavním areálu nemocnice již akceptujeme a klienti ji mohou plně využívat. U platebních karet Flexi Pass Card a Gallery Beta FKSP plánujeme využívání od září,“ doplnil Ing. Rolný.

Připomenul, že kromě hotovosti a výše uvedených poukázek mohou klienti lékárny samozřejmě platit také bankovními (kreditními a debetními) platebními kartami i originálními dárkovými šeky Lékáren DUO Vsetínské nemocnice.

Přijímáme od společnosti EDENRED:

• Ticket Benefits Multi
  • Ticket Benefits Medica
  • Ticket Compliments
  • Ticket Service
  • Ticket Benefit Card – platební karta

Od společnosti SODEXO:

• Fokus Pass
  • Vital Pass
  • Dárkový Pass
  • Bonus Pass
  • Flexi Pass