Léky si můžete vyzvednout i o svátcích

Vyzvednout předepsané léky, zdravotní pomůcky či koupit léčiva a potravinové doplňky si mohou pacienti v Lékárně DUO na poliklinice mimořádně také 25. a 26. prosince 2016 a 1. ledna 2017.

Lékárna DUO Vsetínské nemocnice tak, v době uzavření supermarketů, vychází vstříc pacientům, kteří by jinak museli ve svátečních dnech cestovat kvůli lékům až do Zlína. Ve zmíněné sváteční dny bude pohotovostní okénko lékárny v poliklinice otevřeno od 8.00 do 14.00 hodin.

V Lékárnách DUO v poliklinice a v hlavním areálu Vsetínské nemocnice si nyní můžete pořídit řadu produktů za výhodné ceny. Akční leták bude v platnosti až do konce ledna 2017. Pro své blízké můžete pořídit také darovací šeky v hodnotě 200, 500 a 1000 Kč, které uplatní při nákupu potravinových doplňků, zdravotnických prostředků, léčivých přípravků, ale také zdravotnické obuvi.

LEKARNA_DUO_AKCE_PODZIM_2016.indd LEKARNA_DUO_AKCE_PODZIM_2016.indd

Leták ve větším rozlišení (formát pdf): akcni_slevy_lekarna_vsetinska_nemocnice_podzim_zima_2016_small