Poděkování interně i dalším oddělením

Děkujeme za Vaše poděkování a dopisy. Zveřejňujeme je ve zpravodaji Vsetínská nemocnice a.s. informuje i právě zde, na webových stránkách Vsetínské nemocnice, v rubrice Napsali jste nám.

Poděkování internímu oddělení | Jsem v současné době pacientem interního oddělení a jsem spokojen s ochotou, obětavostí, lidským pochopením mého zdravotního stavu. Jak ze strany lékařů, zdravotních sester, celého zdravotního personálu, stravování, čistoty na pokojích. Jaroslav B., leden 2018

Nikdy nechybělo milé slovo | Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila své poděkování lidem, kteří se starali o mého tatínka po dobu jeho krátké, ale těžké nemoci. Sama jsem zaměstnancem této nemocnice a vím, s jakými obtížemi se musí mnohdy potýkat a řešit věci zdánlivě neřešitelné. Můj tatínek Jiří M. byl po dobu své nemoci hospitalizován opakovaně na interním oddělení, jak standardního typu, tak na jednotce intenzivní péče, a poté do posledních chvil na oddělení následné péče. Velký dík patří všem lékařům, zejména skvělé MUDr. Fojtíkové a MUDr. Janečkové, všem sestřičkám, ošetřovatelům, fyzioterapeutkám, uklízečkám a všem, kteří o něj pečovali. Velký dík za jejich naprosto profesionální a přesto lidský přístup, jak k nám, tak k tatínkovi. Nikdy nechyběla ochota, milé slovo, úsměv a slova povzbuzení. Zaměstnání, které si tito lidé vybrali, je nejen těžké, ale také zodpovědné, náročné a vyčerpávající. Oni je však zvládají se ctí a na výbornou. Děkuji za celou rodinu. Martina M.

Vyslovuji interně svůj obdiv | Vážení, obracím se na vás tímto dopisem, ve kterém chci poděkovat za vstřícnost a velkou snahu ve splnění všech mých požadavků. Dlouho jsem již takovou péči v nemocnici neměl, až tady u vás, a proto vám vyslovuji tento obdiv. Osazenstvo je velmi vstřícné, jídlo je prvotřídní a je ho dost. Na interně se mi daří dobře a dobře se zotavuji. Budu rád, když ji budu moci doporučit svým známým. Mám prosbu, neodvolávejte mne odtud. Rád zde zůstávám a věřím, že toto přání bude splněno. Děkuji předem za snahu a ochotu a zůstávám s pozdravem brzy do zdravého života. S veškerou úctou Walter K.

Sestry mě vždy povzbudily | Touto písemnou cestou bych chtěla za sebe a další pacientky z pokoje č. 2 (oddělení ná- sledné péče, pozn.) poděkovat paní doktorce Janečkové, dále všem milým sestřičkám, uklízečkám a kuchařkám za milý přístup k pacientům, stejně tak rehabilitační sestře. Ležela jsem tady se silnými bolestmi páteře a nohou, brala kapačky, mnohdy jsem si nevěděla rady, ale sestry mě vždy povzbudily. Iva, Ludmila, Jarmila

Děkujeme za úžasný a ochotný přístup | Vážená paní ředitelko, v polovině prosince 2017 podstoupila naše dcera akutní appendectomii. Dovolte nám, prosím, abychom ze srdce poděkovali MUDr. Rostislavu Čurečkovi a MUDr. Daliboru Dvořákovi za jejich laskavý, profesionální a vstřícný přístup k naší dceři v chirurgické ambulanci. Naše velké díky patří rovněž MUDr. Tomáši Bárovi za precizně odvedenou operaci a MUDr. Ľudovítu Kadlecovi za bezproblémovou anestézii bez komplikací. Dcera byla hospitalizována na dětském oddělení, kde jí byla věnována maximální péče. Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu primáři, lékařům, sestřičkám za jejich úžasný, ochotný a lidský přístup. S úctou rodina Š.

Hodně sil v jejich nelehké úloze | Chtěla bych poděkovat celému personálu na oddělení chirurgie B za profesionální i lidský přístup k pacientům během mého pobytu na tomto oddělení. Popřát jim hodně sil v jejich nelehké úloze. Ještě jednou moc děkuji. Dana Č.

Originály poděkování včetně plných jmen pisatelů jsou uloženy u manažera kvality Ing. Libora Czeffera.