Podpořte projekt Modré světlo pro život

Ve vánočním dotačním programu Řeznictví H+H je možno hlasovat a podpořit tak projekt Vsetínské nemocnice Modré světlo pro život – usiluje o zakoupení terapeutické lampy pro léčbu novorozenecké žloutenky. Hlasovat je možné prostřednictvím facebooku ZDE, pod příspěvkem Vánoční hlasování.

Hlasujte ZDE.

Více o projektu:

Cílem je zakoupení potřebné fototerapeutické lampy pro léčbu novorozenecké žloutenky. Přístroj využívá vysoce výkonné LED moduly (vydávající modré světlo). Díky moderní technologii výrazně zkracuje léčbu novorozenecké žloutenky a má vynikající výsledky, které jsou ověřeny praxí.
V současné době máme na oddělení již jeden tento přístroj, vzhledem k nárůstu počtu porodů však již nestačí a je zapotřebí pro léčbu našich pacientů lampa další. Ročně přivedeme na svět ve Vsetínské nemocnici zhruba osm set padesát dětí (osm set porodů jsme měli letos již v listopadu), u významné části dětí se novorozenecká žloutenka projevuje a neustále jich přibývá.