Porucha poštovního serveru Vsetínské nemocnice odstraněna

Původní zpráva z 6. 8. 2018:
Vsetínská nemocnice se od pátečního odpoledne (3. 8. 2018) potýká s výpadkem poštovního serveru. Na opravě poruchy se intenzivně pracuje, vyřešena by měla být v průběhu pondělního (6. 8. 2018) odpoledne či večera. Na Vaše e-maily proto budeme schopni odpovědět až s časovou prodlevou. Využívat můžete telefonická spojení, kontakty najdete na webových stránkách jednotlivých oddělení, případně Vás spojí telefonní ústředna 571 490 111.
Poštovní server je využit i jako webový server například pro objednávkový systém a podobně. „Došlo k poškození chladícího systému serveru, který je pro server kritický. Prosíme o trpělivost, na odstranění závady se pracuje,“ uvedl Martin Zapalač z oddělení informačních systémů Vsetínské nemocnice.

Aktualizace informace:
V pondělí 6. 8. 2018 v nočních hodinách byla závada odstraněna. Děkujeme za pochopení.