Televizory bez poplatku také na interně a LDN

Ještě donedávna museli pacienti za sledování televizorů na pokojích platit, systém devět let provozovala externí firma. Zastaralé obrazovky s kasičkami již však nyní v pavilonech nenajdete. Vsetínská nemocnice nakoupila nové, moderní LED televizní přístroje a pro pacienty je jejich používání již bez poplatku.

Obnoveny a doplněny byly nejprve televizory v chirurgickém pavilonu a pavilonu Čtyřlístek, nedávno také na části pokojů v pavilonu LDN a ve většině pokojů v interním pavilonu. Za pořízení nových televizorů na pokoje pacientů zaplatí Vsetínská nemocnice čtyři sta tisíc korun.

„Pacienti si tuto možnost pochvalují. Jsou překvapeni, nejen televizory bez poplatku, ale u nás také novými lůžky. Zlepšení vítají velmi pozitivně,“ uvedla vrchní sestra ortopedického oddělení Bc. Irena Srbová, DiS.