Zdravotnický ples: cimbálovka, taneční hudba i diskotéka

Při taneční hudbě, cimbálovce i na moderní rytmy si zatančí návštěvníci již tradičního Zdravotnického plesu, který se uskuteční v sobotu 24. listopadu 2018 od 19.30 hod. v prostorách Domu kultury Vsetín. Akci pořádá Nadační fond Střední zdravotnické školy ve Vsetíně ve spolupráci se Vsetínskou nemocnicí. „K poslechu a tanci zahrají Cimbálová muzika primáše Ondráška, hudební skupina Skart a nebude chybět ani diskotéka. Připravujeme předtančení, stužkování maturantů i ruličkovou tombolu,“ informovala Mgr. Radana Štefková. Vsetínská nemocnice, stejně jako v uplynulých dvou letech, dodá hodnotné ceny do hlavní tomboly. Vstupenky na Zdravotnický ples budou v omezeném množství k dispozici také v pokladně Vsetínské nemocnice (kl. 645), zavčas si je, prosím, rezervujte. Vstupenka pro zaměstnance a jednoho rodinného příslušníka je zdarma.