Slevy

Slevy na nákup zboží a služeb

 

Servisní služby v autodílně Vsetínské nemocnice a.s.  

Zaměstnanci mohou za příznivé ceny využít například pravidelné servisní prohlídky, veškeré mechanické práce, výměnu olejů a ostatních provozních kapalin, kompletní služby pneuservisu, diagnostiku vozu, atd.

Očkování proti chřipce

Zaměstnanci mohou využít možnosti bezplatného očkování proti chřipce.

Slevy na jízdné u Leo Expres

Zaměstnanci mají možnost cestovat vlaky společnosti Leo Express se slevou na jízdné. Slevu je možné získat jak pro pracovní, tak i pro soukromé cesty.

Předschválená půjčka UniCredit Bank

Zaměstnanci splňující podmínky předschválené půjčky mají možnost získat půjčku s výhodnou úrokovou sazbou 4,9 % p.a., v případě konsolidace a sloučení více úvěrů pak  úrok až 2,6 % p.a.

Spolupráce se zdravotními pojišťovnami 

Každoročně spolupracujeme s některými zdravotními pojišťovnami v oblastech různých programů prevence pro naše zaměstnance a pojištěnce konkrétních pojišťoven.

Dlouhodobě spolupracujeme se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou na základě projektu Zdravá firma s VZP.  Zaměstnancům z řad pojištěnců Všeobecné zdravotní pojišťovny připravujeme každoročně v lékárně DUO balíček prevence.

Podobnou možnost nabízíme zaměstnancům a zároveň pojištěncům Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra (211), kterým taktéž připravujeme vitamínové balíčky.

Příležitostně spolupracujeme i s dalšími pojišťovnami, o jednotlivých akcích průběžně informujeme.

Čeladenka – horský hotelový resort Čeladná 

S provozovatelem Horského hotelu Čeladenka máme uzavřenou smlouvu o spolupráci, pro zaměstnance je připravena speciální nabídka s téměř padesátiprocentní slevou. http://www.celadenka.cz/

celadenka1rodina

Další varianty:

Zaměstnanecký benefit i pro rodinné příslušníky:

  • 3 dny/2 noci/1 osoba, polopenze, 1 x vstup do Lesních lázní, Beskydy Card, zdarma wifi a parkování u hotelu, zapůjčení horských kol, holí na nordic walking. Zvýhodněná cena: 2.890 Kč (pobyt přes víkend), 2.590 Kč (přes týden).
  • 3 dny/2 noci/1 osoba, strava formou Light All Inclusive, 1 x vstup do Lesních lázní, Beskydy Card, zdarma wifi a parkování u hotelu, zapůjčení horských kol, holí na nordic walking. Zvýhodněná cena: 3.490 Kč (pobyt přes víkend), 3.190 Kč (přes týden).

celadenka2jednotlivec       celadenka3

 

Lázně Slatinice u Olomouce 

Zaměstnancům Vsetínské nemocnice a.s. nabízí léčebné Lázně Slatinice  zvýhodněné pobyty v lázeňském domě Balnea**** a penzionu Majorka***. Kromě zvýhodněné ceny za pobyt čeká lázeňské hosty  jako bonus dvakrát hodinový vstup do bazénu s whirlpoolem. http://www.lazneslatinice.cz/

Lázně Slatinice 2017 (informace v souboru pdf).