Cookie Consent by Free Privacy Policy website 28. Den dětí s ANNOU: více než deset tisíc na bondingové deky - VSETÍNSKÁ NEMOCNICE a.s.

28. Den dětí s ANNOU: více než deset tisíc na bondingové deky

Nové bondingové deky můžeme nabídnout maminkám po porodu v naší porodnici. Děkujeme organizátorům 28. Dne dětí s ANNOU 2022, všem účastníkům a dárcům za výtěžek ze slosovatelných kupónů ve výši 10.160,- Kč, díky kterému se pořídilo 25 nových bondingových dek. „Bondingové deky zajistí tepelnou pohodu miminka na těle maminky první hodiny ihned po porodu,“ uvedl MUDr. Martin Janáč. Dalších 25 bondingových dek zafinancoval Nadační fond pro rozvoj  vsetínské porodnice.

Den dětí s ANNOU je benefiční akcí již 18 let. Vsetínské nemocnici předává výtěžek z prodeje slosovatelných kuponů již od roku 2003, celkem se jedná o částku 148.170 Kč. Prostředky byly využity ke zkvalitnění péče o nejmenší pacienty. Pomohly například s financováním nákupu infuzní pumpy, resuscitačního přístroje, monitorů dechu, digitální váhy, mobilního infrazářiče nebo také klimatizace. Jsme moc rádi, že jsme mohli spolupráci s Reklamní agenturou ANNA po dvouleté covidové přestávce znovu obnovit. Děkujeme.