Majetkový/á účetní

Majetkový/majetková účetní

Náplň práce:

  • vedení evidence hmotného a nehmotného majetku
  • účtování veškerých operací souvisejících s majetkem a jeho pohybem
  • zajišťování inventarizace majetku, vypořádání inventarizačních rozdílů
  • příprava podkladů pro sestavování obchodního plánu společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetních a daňových předpisů a související legislativy
  • znalost práce s MS Office (Word, Excel)
  • pečlivost, samostatnost, komunikativnost a ochotu se profesně vzdělávat
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání u stabilního zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené
  • systém cafeterie pro výběr zboží a služeb z oblasti kultury, sportu a zdraví
  • stravenkový paušál a možnost stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • slevy na nákup zboží a služeb u vybraných partnerů

Kontakt na personální a mzdové oddělení:

  • Mgr. Pavla Psotová

  • personalistka
  • tel.: +420 571 818 445