Mzdový/á účetní, personalista

Mzdový/mzdová účetní, personalista

Náplň práce:

  • Příprava, kontrola a zpracování mezd zaměstnanců
  • Provádění srážek ze mzdy
  • Zajištění agendy nemocenského pojištění a evidenčních listů důchodového pojištění
  • Zpracování ročního zúčtování daní
  • Administrativa spojená se vznikem, změnou a ukončením pracovněprávních vztahů (včetně
    přípravy pracovněprávních dokumentů)
  • Práce v personálním a mzdovém programu VEMA
  • Další administrativa spojená se mzdovou a personální agendou
  • Spolupráce s kolegy napříč odděleními nemocnice

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Znalost mzdové a pracovněprávní legislativy
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Proaktivní přístup
  • Ochotu učit se nové věci
  • Znalost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný pracovní úvazek u stabilního zaměstnavatele
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pět týdnů dovolené
  • Atraktivní benefitní program – systém cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, možnost stravování ve vlastní nemocniční jídelně, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky, slevy na nákup zboží a služeb a další benefity na www.nemocnice-vs.cz

Kontakt na personální a mzdové oddělení:

  • Mgr. Pavla Psotová

  • personalistka
  • tel.: +420 571 818 445