Slevy

Slevy na nákup zboží a služeb

 

Servisní služby v autodílně Vsetínské nemocnice a.s.  

Zaměstnanci mohou za příznivé ceny využít například pravidelné servisní prohlídky, veškeré mechanické práce, výměnu olejů a ostatních provozních kapalin, kompletní služby pneuservisu, diagnostiku vozu, atd.

 

Očkování proti chřipce

Zaměstnanci mohou využít možnosti bezplatného očkování proti chřipce.

 

Slevy na jízdné u Leo Expres

Zaměstnanci mají možnost cestovat vlaky společnosti Leo Express se slevou na jízdné. Slevu je možné získat jak pro pracovní, tak i pro soukromé cesty.

 

Předschválená půjčka UniCredit Bank

Zaměstnanci splňující podmínky předschválené půjčky mají možnost získat půjčku s výhodnou úrokovou sazbou 4,9 % p.a., v případě konsolidace a sloučení více úvěrů pak  úrok až 2,6 % p.a.

 

Zvýhodněné účty od Raiffeisen Bank

Raiffeisen Bank nabízí zaměstnancům Vsetínské nemocnice a.s. zvýhodněné účty a další benefity.  Nárok na využití benefitu prokážete ve kterékoliv pobočce  Raiffeisen Bank po předložení pracovní smlouvy či jiným dokumentem prokazujícím pracovněprávní vztah se Vsetínskou nemocnicí a.s.

Raiffeisen Bank 2019

Raiffeisen Bank speiální benefit 2


Spolupráce se zdravotními pojišťovnami 

Každoročně spolupracujeme s některými zdravotními pojišťovnami v oblastech různých programů prevence pro naše zaměstnance a pojištěnce konkrétních pojišťoven.

Dlouhodobě spolupracujeme se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou na základě projektu Zdravá firma s VZP.  Zaměstnancům z řad pojištěnců Všeobecné zdravotní pojišťovny připravujeme každoročně v Lékárně DUO balíček prevence.

Podobnou možnost nabízíme zaměstnancům a zároveň pojištěncům Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra (211), kterým taktéž připravujeme vitamínové balíčky.

Příležitostně spolupracujeme i s dalšími pojišťovnami, o jednotlivých akcích průběžně informujeme.


Lázně Slatinice u Olomouce 

Zaměstnancům Vsetínské nemocnice a.s. a jejich rodinným příslušníkům nabízí léčebné Lázně Slatinice  zvýhodněné pobyty v lázeňském domě Balnea**** (10 % sleva) a penzionu Majorka*** (15 % sleva).  http://www.lazneslatinice.cz/

V případě, že si zaměstnanci objednají pobyt v penzionu Majorka v období leden až březen 2019, budou mít k dané slevě na pobyt dvouhodinový vstup do Saun nebo Privátního SPA zdarma (je přímo v penzionu).

Vsetínská nemocnice – Nabídka pobytů 2019

Relax jako v pohádce


Cestovní kancelář ALEXANDRIA

Cestovní kancelář Alexandria připravila slevy, které lze uplatnit na zájezdy do těchto zemí: Bulharsko, Řecko, Turecko, Španělsko, Albánie, Itálie, Chorvatsko. Slevy mohou čerpat zaměstnanci Vsetínské nemocnice a.s. a jejich rodinní příslušníci.

1. sleva 16% z katalogových cen leteckých zájezdů v katalogu CK ALEXANDRIA Léto 2019 – Letecké pobytové zájezdy.
2. sleva 10% z katalogových cen zájezdů vlastní a autobusovou dopravou v katalogu CK ALEXANDRIA Léto 2019 – Autobusová a vlastní doprava.
3. sleva 6% z last minute nabídek CK ALEXANDRIA.

Zaměstnanci se pro uplatnění slevy budou v cestovní kanceláři  prokazovat visačkou Vsetínské nemocnice a.s.

CK Alexandria 2019