Slevy

Slevy na nákup zboží a služeb

 

Servisní služby v autodílně Vsetínské nemocnice a.s.  

Zaměstnanci mohou za příznivé ceny využít například pravidelné servisní prohlídky, veškeré mechanické práce, výměnu olejů a ostatních provozních kapalin, kompletní služby pneuservisu, diagnostiku vozu, atd.

Očkování proti chřipce

Zaměstnanci mohou využít možnosti bezplatného očkování proti chřipce.

Slevy na jízdné u Leo Expres

Zaměstnanci mají možnost cestovat vlaky společnosti Leo Express se slevou na jízdné. Slevu je možné získat jak pro pracovní, tak i pro soukromé cesty.

Předschválená půjčka UniCredit Bank

Zaměstnanci splňující podmínky předschválené půjčky mají možnost získat půjčku s výhodnou úrokovou sazbou 4,9 % p.a., v případě konsolidace a sloučení více úvěrů pak  úrok až 2,6 % p.a.

Spolupráce se zdravotními pojišťovnami 

Každoročně spolupracujeme s některými zdravotními pojišťovnami v oblastech různých programů prevence pro naše zaměstnance a pojištěnce konkrétních pojišťoven.

Dlouhodobě spolupracujeme se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou na základě projektu Zdravá firma s VZP.  Zaměstnancům z řad pojištěnců Všeobecné zdravotní pojišťovny připravujeme každoročně v Lékárně DUO balíček prevence.

Podobnou možnost nabízíme zaměstnancům a zároveň pojištěncům Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra (211), kterým taktéž připravujeme vitamínové balíčky.

Příležitostně spolupracujeme i s dalšími pojišťovnami, o jednotlivých akcích průběžně informujeme.

 

Lázně Slatinice u Olomouce 

Zaměstnancům Vsetínské nemocnice a.s. a jejich rodinným příslušníkům nabízí léčebné Lázně Slatinice  zvýhodněné pobyty v lázeňském domě Balnea**** (10 % sleva) a penzionu Majorka*** (15 % sleva).  http://www.lazneslatinice.cz/

Lázně Slatinice – Nabídka pobytů 2018

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.

Slevu 20 %  na léčebné a relaxační pobyty mohou zaměstnanci nemocnice uplatnit  v lázeňském domě Praha po předložení hesla, které jim sdělí pracovníci personálního oddělení nemocnice. Sleva se vztahuje též na rodinné příslušníky doprovázející zaměstnance Vsetínské nemocnice a.s. V rámci pobytů je poskytnuta také zvýhodněná cena na vstup do polária Arktika a na bowling a parkování je na vyhrazených parkovacích místech v areálu lázní zdarma. http://www.ltnb.cz/