Slevy pro zaměstnance

Slevy na nákup zboží a služeb

 

Servisní služby v autodílně Vsetínské nemocnice a.s.  

Zaměstnanci mohou za příznivé ceny využít například pravidelné servisní prohlídky, veškeré mechanické práce, výměnu olejů a ostatních provozních kapalin, kompletní služby pneuservisu, diagnostiku vozu, atd.


Očkování proti chřipce

Zaměstnanci mohou využít možnosti bezplatného očkování proti chřipce.


Slevy na jízdné u Leo Expres

Zaměstnanci mají možnost cestovat vlaky společnosti Leo Express se slevou na jízdné. Slevu je možné získat jak pro pracovní, tak i pro soukromé cesty.

Všechny úkony spojené s objednáním a úhradou jízdného se provádí pomocí webové aplikace na www.le.cz. Manuál, jak na webu provést registraci uživatele, je obsažen v příloze. Pro cesty je možné využít všech nabízených tříd – economy, business i premium.

Shora popsaná sleva je uplatněna POUZE pro druh jízdného „s:)mile Business“.

LEO Express – manual


Zvýhodněné účty od Raiffeisen Bank

Raiffeisen Bank nabízí zaměstnancům Vsetínské nemocnice a.s. zvýhodněné účty a další benefity.  Nárok na využití benefitu prokážete ve kterékoliv pobočce  Raiffeisen Bank po předložení pracovní smlouvy či jiným dokumentem prokazujícím pracovněprávní vztah se Vsetínskou nemocnicí a.s.

Novinkou je možnost jednoduššího způsobu otevření běžného účtu bez nutnosti navštívit pobočku. Vyřízení je možné na www.rb.cz/companysales, případně emailem: companysales@rb.cz.


ČSOB motivační program

ČSOB nabízí zaměstnancům Vsetínské nemocnice a.s. balíček výhod – zvýhodněné půjčky, autopůjčky, pojištění, hypotéky, investice, stavební spoření, aj.  Zvýhodněné služby mohou zaměstnanci využít na pobočkách ČSOB, ve Finančních centrech Poštovní spořitelny i na poště, po předložení pracovní smlouvy či jiného dokumentu prokazujícího pracovněprávní vztah se Vsetínskou nemocnicí a.s.


Spolupráce se zdravotními pojišťovnami 

Každoročně spolupracujeme s některými zdravotními pojišťovnami v oblastech různých programů prevence pro naše zaměstnance a pojištěnce konkrétních pojišťoven.

Dlouhodobě spolupracujeme se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou na základě projektu Zdravá firma s VZP.  Zaměstnancům z řad pojištěnců Všeobecné zdravotní pojišťovny připravujeme každoročně v Lékárně DUO balíček prevence.

Podobnou možnost nabízíme zaměstnancům a zároveň pojištěncům Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra (211), kterým taktéž připravujeme vitamínové balíčky.

Příležitostně spolupracujeme i s dalšími pojišťovnami, o jednotlivých akcích průběžně informujeme zaměstnance na intranetu Vsetínské nemocnice.


Lázně Slatinice u Olomouce 

Zaměstnancům Vsetínské nemocnice a.s. a jejich rodinným příslušníkům nabízí léčebné Lázně Slatinice  zvýhodněné pobyty v lázeňském domě Balnea**** (10 % sleva) a penzionu Majorka*** (15 % sleva).  http://www.lazneslatinice.cz/

Kontakt pro objednávky pobytů: Ing. Radka Pazderová, obchodní manažerka Lázně Slatinice a.s., e-mail: pazderova@lazneslatinice.cz | tel: +420 581 573 960 | mobil: +420 734 121 531


Cestovní kancelář ALEXANDRIA

Cestovní kancelář Alexandria připravila slevy, které lze uplatnit na zájezdy do těchto zemí: Bulharsko, Řecko, Turecko, Španělsko, Albánie, Itálie, Chorvatsko. Slevy mohou čerpat zaměstnanci Vsetínské nemocnice a.s. a jejich rodinní příslušníci.

1. sleva 16 % z katalogových cen leteckých zájezdů v katalogu CK ALEXANDRIA Léto 2021 – Letecké pobytové zájezdy.
2. sleva 10 % z katalogových cen zájezdů vlastní a autobusovou dopravou v katalogu CK ALEXANDRIA Léto 2021 – Autobusová a vlastní doprava.
3. sleva 6 % z last minute nabídek CK ALEXANDRIA.

 

Cestovní kancelář NOVALJA

V rámci Benefitního programu pro zaměstnance VSN připravila CK Novalja zvýhodněné ceny zahraničních zájezdů do Chorvatska. Cestovní kancelář Novalja poskytne zaměstnancům VSN  a doprovodným osobám slevu 5 % z ceny zájezdů. Tato sleva se navíc přičte ke slevám, které jsou na webu  www.novalja.cz již prezentovány.

 


 VIP ceny v e-shopu DATART

Nákup za VIP ceny pro zaměstnance nemocnice přes internet.


Sleva na pracovní a outdoorovou obuv

Pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky je připravena nabídka firmy Prabos Slavičín – sleva 20 % na nákup zboží jak v podnikové prodejně ve Slavičíně, tak v e-shopu na stránkách  www.prabos.cz


Sleva Resortu Valachy

Slevy ve výši 10 % nebo 15 % v Resortu Valachy pro zaměstnance je možné čerpat do 22. 12. 2021. Nabídku slev naleznete v přiloženém souboru.


Sleva v internetovém klenotnictví ADANITO

Internetové klenotnictví ADANITO www.adanito.cz poskytuje zaměstnancům Vsetínské nemocnice a.s. slevu 10 % na nákup šperků, hodinek, hodin a dalšího zboží v e-shopu.


Sleva na pobyt v hotelu FREUD

Zaměstnanci Vsetínské nemocnice a. s. mohou čerpat slevu na pobyt v hotelu FREUD v příjemném prostředí Beskyd v Ostravici.
Na ubytování na tři noci a více sleva 20 % a na ubytování na méně než tři noci sleva 15 %.
Více informací v přiloženém letáku a na stránkách hotelu http://www.hotelfreud.cz/
Pro uplatnění slevy zaměstnanec předloží zaměstnaneckou kartičku. Slevu lze uplatnit i na rodinné příslušníky.


Čedok a.s. – zájezdy se slevou

Pro zaměstnance Vsetínské nemocnice a.s. a doprovodné osoby připravil Čedok a.s. slevy na letecké a autokarové pobytové zájezdy a zájezdy vlastní dopravou. Podrobný popis slev naleznete v odkazu níže.


Zvýhodněná nabídka Komerční banky a.s.

Komerční banka a.s. poskytuje zvýhodněné bankovní podmínky pro zaměstnance Vsetínské nemocnice a.s. Podrobnou nabídku naleznete v odkazu níže.

KB program Partneři – zvýhodněná nabídka pro zaměstnance


Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Slevu 20 % z celkové ceny léčebných a relaxačních  pobytů nabízí zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům Léčebné lázně Bohdaneč.