Preventivní PCR testy

dběrové centrum bylo přemístěno do pavilonu C (stará interna) – objekt přímo naproti hlavnímu vstupu do areálu.

  • Od 5. května 2022 preventivní PCR testy jen v režimu samoplátce, pacient si je musí uhradit sám. Cena PCR testu pro další zájemce, samoplátce je 853 Kč (v souladu s ceníkem Vsetínské nemocnice). Všechny covidové odběry jsou centralizovány do jednoho místa v pavilonu K, hlavní vstup u nájezdové rampy, vedle infekční ambulance. 

Provádíme vyšetření přítomnosti SARS-CoV-2 metodou RT PCR pouze po předchozím objednání prostřednictvím rezervačního kalendáře (viz níže). Při využívání rezervačního kalendáře zadávejte, prosím, na jeden termín vždy jen jednu osobu. Další osoby v termínu nebudou akceptovány.

Žádáme pacienty, aby se všichni řídili instrukcemi zdravotníků i pokyny na vstupních dveřích, do budovy vstupovali pouze s respirátorem či jinou ochranou dýchacích cest bez výdechového ventilu. Ohledně výsledků odběrové centrum Vsetínské nemocnice ani infekční ambulanci, prosím, nekontaktujte! Analýza vzorků probíhá mimo Vsetínskou nemocnici, nemůžeme Vám v urgenci či v odpovědích na Vaše dotazy pomoci.

Vzorky zpracovává AGELLAB, informační linka 800 700 701 (po-pá 7.00 – 16.30, so 9.00 – 13.00, ne 10.00 – 12.00 hodin).

Ohledně problémů s certifikáty a s příjezdovými formuláři se obracejte na bezplatnou linku Ministerstva zdravotnictví ČR 1221. Ze zahraničí volejte na číslo +420 226 20 1221. Linka s 350 operátory je vám k dispozici denně včetně víkendů od 8 do 19 hodin.

Certifikát o absolvování odběru možné stáhnout na www.ocko.uzis.cz


Objednávací kalendář: