Archiv

• Omezení operativy kvůli epidemiologické situaci v listopadu 2021 sledovala Regionální TV.

• Boj s covidem na vsetínském ARO. Reportáž s cyklu Do posledního dechu, zveřejněné 12. 12. 2021

• O aktuální situaci ve Vsetínské nemocnici natáčela 21. 11. 2021 Česká televize. Reportáž ZDE.
  • Vsetínská nemocnice na hraně svých kapacit:

• Nutnost otevření covidových jednotek, omezení operativy. Natáčela Česká televize 29. 10. 2022. Reportáž ZDE.
  • Očkování třetí dávkou – reportáž Regionální TV z 23. 10. 2021.

• Proti Covid-19 očkována na Vsetínsku již více než polovina lidí – reportáž z 19. 10. 2021

• Zahájení očkování bez registrace 2. 8. 2021

• Záznam reportáže z naší nemocnice můžete zhlédnout na stránkách České televize cca 21 minuta. Zpravodajství ZDE
  • BÝT SESTROU: publikace je poklonou zdravotníkům.

• Přípravy na zahájení provozu velkokapacitního očkovacího centra sledovala Regionální TV. Velkokapacitní očkovací centrum v multifunkční hale Na Lapači fungovalo od dubna do srpna 2021.

• Proti Covid-19 očkujeme od 4. 1.2021.

• Antigenní testy ve Vsetínské nemocnici od prosince 2020.

• Výstava JSEM SESTRA byla k vidění ve Vsetíně – vysíláno 30. 10. 2020

• Za přítomnosti zástupců Zlínského kraje, města Vsetína a Vsetínské nemocnice byla v pátek 11. 9. 2020 slavnostně předána nová ultrazvuková technika v hodnotě bezmála dvanáct milionů korun a dokončena tak největší etapa jednoho ze tří realizovaných evropských projektů: modernizace zobrazovací techniky v celkové hodnotě přesahující padesát milionů korun. Přístrojů a moderního vybavení pro další odbornosti Vsetínská nemocnice pořídila mnohem více a další zakázky ještě čekají. Natáčela Regionální TV, zveřejněno 14. 9. 2020.

• Zachraň život: preventivní akce radila s první pomocí, zájemci se dozvěděli o použití automatického defibrilátoru. Natáčela TV Slovácko – odkaz ZDE.

• Nemocnice dokončila opravy ortopedie – odkaz ZDE. Zveřejněno v magazínu Zlínského kraje 15. 5. 2020.

• Nemocnice Zlínského kraje shrnuly opatření v souvislosti s pandémií – odkaz ZDE.

• Bojujeme proti koronaviru – odkaz ZDE.

• Jsem sestra…neurologického a interního oddělení. V rámci kampaně k Mezinárodnímu roku sester a porodních asistentek – odkaz ZDE

• Moje práce má smysl. Jsem sestra. Vsetínská nemocnice se připojuje k Mezinárodnímu roku sester a porodních asistentek – odkaz ZDE

• Cyklistický projekt Vrchařská koruna Valašska podpořila dětské oddělení Vsetínské nemocnice
    částkou 31.868 Kč. Dar převzala ředitelka Vsetínské nemocnice Ing. Věra Prousková.
    Děkujeme. Odkaz na reportáž ZDE

• První dítě narozené ve Vsetínské nemocnici v roce 2020. Odkaz na reportáž ZDE

Videa z roku 2019:

• Slavnostní zahájení provozu nového výpočetního tomografu – odkaz ZDE

• Rozhovor s primářkou hematologicko-transfuzního oddělení Vsetínské nemocnice MUDr. Janou Pelkovou – odkaz ZDE
  • Reportáž z akce Hokej na dřeň 4 – odkaz ZDE.

Další videa a rozhovory:

• Jak rostl nový interní pavilon Vsetínské nemocnice? Časosběrný dokument stavby nového interního pavilonu Vsetínské nemocnice – odkaz ZDE.

• Vsetínská nemocnice má nový pavilon interny – odkaz ZDE.

• Stěhování do nového interního pavilonu, reportáž v Událostech v regionech ZDE.  Začátek vsetínské části v čase 8:50 minut.
  • Rozhovor s … novým primářem vsetínské interny MUDr. Jánem Ürgem  –  odkaz ZDE.

• První děti narozené v roce 2019 ve Vsetínské nemocnici ZDE.

• Zdravotní dárky pro klienty rehabilitačního oddělení vyráběli žáci ze ZŠ Rokytnice – odkaz ZDE.

• Seriál Vsetínští patrioti: rozhovor s významným vsetínským chirurgem MUDr. Jaroslavem Sankotem – odkaz ZDE.

• MUDr. Jaroslav Sankot získal Cenu města Vsetína za rok 2015

Dřívější Magazíny Vsetínské nemocnice