Přišel ke svému 160. odběru

Jubileum oslavil ve středu 15. srpna 2018 na hematologicko-transfuzním oddělení Vsetínské nemocnice pan Lubomír Kalivoda,  přišel ke svému 160. odběru. „Zhruba ve čtvrtině případů se jednalo o dárcovství plazmy, jinak o plnou krev,“ uvedl s tím, že na odběrové křeslo poprvé usedl před pětatřiceti lety. Kromě Vsetína daroval před časem také v Olomouci. „Momentálně bydlím u Lipníka nad Bečvou, ale ve Vsetíně jsem dlouho žil a je to moje srdeční záležitost,“ dodal s úsměvem a pochválil personál hematologicko-transfuzního oddělení Vsetínské nemocnice. Pan Lubomír na sebe prozradil, že zpívá v operním sboru Moravského divadla v Olomouci a my mu přejeme, ať se mu daří v povolání i soukromém životě. A samozřejmě děkujeme za spoustu energie, kterou pomoci druhým již věnoval.