Adventní koncert rozezní nemocniční kapli

Již počtvrté se v adventním období rozezní v kapli sv. Růženy v areálu Vsetínské nemocnice koncert, jehož program připravují vyučující a studenti Základní umělecké školy Vsetín. Tentokrát se koncert uskuteční ve čtvrtek 15. prosince 2016 od 17.00 hodin. Vstupné na akci je dobrovolné, výtěžek bude věnován na jeden z benefičních programů Vsetínské nemocnice, v letošním roce pomůže uhradit náklady na klubové aktivity v rámci Léčebny dlouhodobě nemocných Vsetínské nemocnice a další vybavení společných prostor LDN.

advent2016

Základní umělecká škola Vsetín je velkým pomocníkem Vsetínské nemocnice při organizování benefičních akcí.  Již sedm let sama pořádá série benefičních koncertů Děti dětem, jejichž výtěžek je předáván dětskému oddělení Vsetínské nemocnice. V letošním roce se jednalo o bezmála deset tisíc korun, konkrétně 9.800 Kč. Celkový výtěžek z těchto akcí již přesáhl osmdesát tisíc korun. Základní umělecká škola Vsetín připravuje rovněž již zmíněný program pro adventní koncerty a akce k podpoře Českého dne proti rakovině.

zus

Ing. Lenka Plačková