Akční slevy pro podzim a zimu v Lékárnách DUO

Pro prevenci i léčbu respiračních onemocnění jsme pro Vás připravili v našich Lékárnách DUO v poliklinice a hlavním areálu Vsetínské nemocnice akční ucelenou nabídku přípravků Tantum Verde, probiotik, kapek a sirupů k léčbě akutního dráždivého kašle, spreje s mořskou vodou, ale také léčivé přípravky k léčbě bolesti. V letáku akčních slev pro podzim a zimu najdete další slevy i tipy na dárky.

LEKARNA_DUO_AKCE_PODZIM_2016.indd  LEKARNA_DUO_AKCE_PODZIM_2016.indd

Leták ve formátu pdf: akcni_slevy_lekarna_vsetinska_nemocnice_podzim_zima_2016_small

Za akční ceny můžete v našich Lékárnách DUO získat například gel Voltaren Forte, nebo komplexní multivitaminy v dárkovém balení. Vyjednali jsme pro Vás akční ceny také u tlakoměrů OMRON M3 a M6, které jistě najdou uplatnění v mnoha domácnostech. OMRON M6 COMFORT je přitom novým modelem pažního tlakoměru s bohatou výbavou. Dva nezávisle měřící senzory zabezpečují nejvyšší přesnost měření tlaku. Prodloužená INTELLI manžeta (22 -42 cm) odstraňuje chyby při případném nesprávném umístění.

Připraveny jsou také dárkové poukazy v hodnotě 200, 300, 500 a 1000 Kč, za něž si obdarovaný může vybrat nejrůznější vitaminové doplňky, zdravotní obuv, kosmetiku a další potřeby. Platnost dárkového poukazu je standardně půl roku a zaměstnanci našich lékáren Vám ochotně pomohou a poradí. Obdarovaný jistě ocení, že jeho zdraví je pro Vás důležité.

Akční nabídka Lékáren DUO v poliklinice a hlavním areálu Vsetínské nemocnice je však mnohem bohatší. Nabízíme 600 léků zcela bez doplatku a dalších dvanáct set s až 50% slevou na doplatku pro držitele zákaznických karet. Další informace v letáku.