Na novém webu lékárny najdete aktuální akční nabídku

První narozeniny lékárny v hlavním areálu

Devátého února uplyne rok od otevření nové lékárny v hlavním areálu Vsetínské nemocnice. Moderně vybavený interiér doplnil i příjemný exteriér zateplené budovy ředitelství s novou barevností. Lékárna si své klienty našla, léčiva si zde před odchodem z ambulancí či lůžkových oddělení vyzvedávají pacienti i zaměstnanci nemocnice. Využívat mohou pravidelně připravovaných marketingových akcí a slev. Nyní se o aktivitách pružně dozvědí z nových webových stránek www.duolekarna.cz.

„V průběhu roku jsme připravili tři slevové akce. Letáky byly distribuovány do schránek vsetínských domácností. Zavedli jsme také nové klientské karty, dárkové poukazy,“ vyjmenoval vedoucí lékárník Mgr. Tomáš Svoboda a dodává: „Jsme rádi, že si naši lékárnu oblíbili, a stále častěji navštěvují, také zaměstnanci nemocnice, kteří mají exkluzivně další desetiprocentní slevu na nakupovaný sortiment.“

Novinkou jsou nové webovky, jež informují o dění v lékárně, dlouhodobých slevových akcích i aktuálních výhodných cenách volně prodejných léčiv. „Návštěvníci se více dozvědí o nás i produktech, které nabízíme,“ doplnil Svoboda. Připravujeme zajímavosti o přípravě léků, vyráběných přímo v lékárně podle lékařského předpisu. Postupně pak v dalších týdnech také o nabídce kosmetiky, zdravotní obuvi a dalšího sortimentu.

Web si zachovává grafické prvky, které již jistě znáte ze slevových letáků lékárny, opět se zde potkáte s „heřmánkovými“ motivy i logem Lékárny DUO, která zahrnuje obě pracoviště lékárny. Autorem grafického návrhu je Josef Šamaj, programového řešení pak Roman Janulek.

Na webových stránkách najdete i aktuální slevové akce. „V současné době se jedná ještě o nabídku pro podzim a zimu. Naprostou většinu produktů máme v lékárnách ještě v akčních cenách a budeme je nabízet do vyprodání zásob. Snad s výjimkou přípravku Ocuvite Lutein Complete. Ten již není za zmíněnou akční cenu dostupný,“ doplnil vedoucí lékárník.

Zmíněný leták obsahuje řadu produktů, které oceníme v boji s nachlazením a podobnými sezónními obtížemi. Najdete zde pastilky, spreje či roztoky Tantum Verde, multivitamin s minerály, stopovými prvky a luteinem Centrum A-Z s multi-efektem, ale také konopné mazání Cannaderm Mentholka a Thermolka, či přípravek Ataralgin, používaný při léčbě bolesti. V nabídce jsou i tejpovací pásky a další sortiment.

Na nových webových stránkách najdete i fotografie týmu lékárny v poliklinice i v hlavním nemocničním areálu zde.