Nemocnice se představila budoucím studentům

V budově středni zdravotnické školy na Dolním náměstí ve Vsetíně si mohli zájemci o studium prohlédnout v pátek 4. listopadu 2016 nejen učebny a školou připravený program, ale setkat se také se zaměstnanci Vsetínské nemocnice, dozvědět se více o uplatnění ve zdravotnictví a také o některých profesích, které v nemocnici pracují.

Setkali se s nutriční terapeutkou, se kterou hovořili o výživě, epidemiologickou sestrou, fyzioterapeutkou, ale také očním lékařem a sestrou. Na všech stanovištích byl pro příchozí připraven interaktivní program. Vyzkoušet si mohli i vyšetření prostřednictvím štěrbinové lampy, a to jak pohledem pacienta, tak zdravotníka. Den otevřených dveří pokračoval i v sobotu 5. listopadu dopoledne. Připravený program si pochvalovali návštěvníci, poděkování jsme obdrželi také od ředitele Masarykova gymnázia, Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Vsetín Mgr. Dalibora Sedláčka.

Mnohé další fotografie najdete na facebookovém profilu Vsetínské nemocnice zde.