Nemocniční zpravodaj v nové grafické podobě

Nový vzhled získaly nejen webové stránky Vsetínské nemocnice, ale také náš zpravodaj. Právě k Vám přichází jeho letošní páté číslo, které informuje nejen o dění v nemocnici, ale také o akcích, jež nemocnice připravila či teprve chystá. Tématem je samozřejmě nejen nedávné slavnostní zahájení stavby nového interního pavilonu či ocenění zdravotníků ze Vsetína, ale v rozhovoru se zástupcem primáře gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Martinem Janáčem se dozvíte řadu podrobností o císařském řezu, podíváme se společně jak probíhal Den zdraví na městském úřadu ve Vsetíně a mnoho dalšího.

zpravodaj_vsetinska_nemocnice_informuje_5_small-01

Ze života nemocnice Vám můžeme nabídnout první fotografie z oblíbeného zaměstnaneckého bowlingového turnaje či rozhovor s vedoucí stravovacího provozu Vsetínské nemocnice Evou Maliňákovou, která v litevském Kaunasu vyhrála světový pohár v MTBO Masters. A víte, že zpravodaj Vsetínská nemocnice a.s. informuje se podíval již také do Asie?

Zpravodaj Vsetínská nemocnice a.s. informuje vychází od roku 2013 jako dvouměsíčník. V archivu máme tedy již 18 vydání a do konce letošního roku pro Vás ještě jedno chystáme. Nové vydání si můžete přečíst v elektronické podobě zde, k dispozici je také elektronický archiv z let 2014 a 2015.