Sanitářský kurz nabízí i šanci zaměstnání

Do 27. února 2017 přijímá Vsetínská nemocnice a.s. přihlášky do akreditovaného kvalifikačního kurzu Sanitář, jehož předpokládané zahájení je naplánováno na 6. března. Zájemce čeká sto hodin teorie a osmdesát hodin praxe, ve kterých si osvojí potřebné znalosti a dovednosti, budou se dobře orientovat v provozu zdravotnických zařízení, poznají základy epidemiologie, ochrany zdraví, bezpečnosti práce, seznámí se s etickými a právními aspekty zdravotnické profese, naučí se poskytovat první pomoc a budou ovládat základy ošetřovatelské péče. Výuka probíhá ve Vsetínské nemocnici a.s. Úspěšným absolventům kurzu nabízí Vsetínská nemocnice dle aktuální personální situace možnost zaměstnání.

Jaké jsou podmínky přijetí do kurzu?
Podmínku je ukončené minimálně základní vzdělání, věk nad 18 let, odpovídající zdravotní stav, očkování proti žloutence typu B nebo zahájení očkování (min. druhá dávka vakcíny).

Uhradí úřad práce kurz jako rekvalifikaci?
Podmínky, za jakých úřad práce (ÚP) uchazeči kurz uhradí, zjistíte přímo na ÚP, nebo na  jejich webových stránkách. Nejčastěji se jedná o tzv. zvolenou rekvalifikaci. O tu je nutné žádat ÚP v předstihu alespoň 30 dnů před zahájením kurzu na předepsaném formuláři. Odkazy i s přihláškou najdete zde.

Přihlášky zasílejte na adresu:
Milena Štíchová, Vsetínská nemocnice a.s.
Nemocniční 955, 755 01 Vsetín
stichova@nemocnice-vs.cz, tel. 571 818 108