Zákaz návštěv v nemocnici

Zlínský kraj je na počátku epidemie

"Podle nejnovějších údajů činí celková nemocnost akutních respiračních onemocnění ve Zlínském kraji 1584/100 000 obyvatel, se vzestupem oproti předchozímu týdnu o 21 %, a v oblasti chřipkových onemocnění se vzestupem o 127 %. Na základě dynamiky vývoje situace s četnými laboratorními záchyty pozitivity chřipky A (H1N1) u nemocných osob a zvyšujícím se počtu závažných chřipkových onemocnění je Zlínský kraj na počátku epidemie," uvedla MUDr. Jana Hošková, ředitelka odboru protiepidemického KHS ZK se sídlem ve Zlíně.

Na základě těchto informací Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně doporučila všem ředitelům zdravotnických zařízení, domovů pro seniory, domovů pro osoby se zdravotním postižením a domovů se zvláštním režimem na území Zlínského kraje omezení či regulaci návštěv.

Zákaz návštěv i v Kroměříži, Uherském Hradišti a Zlíně

Zákaz návštěv vyhlásily k 2. únoru 2016 nemocnice v Kroměříži, Uherském Hradišti a od čtvrtku 4. února 2016 také Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

O případných změnách vás budeme aktuálně informovat.