Prezident Miloš Zeman navštívil Vsetínskou nemocnici a.s.

Následně si pan prezident Miloš Zeman prohlédl nejstarší nemocniční budovu, interní pavilon, kde se setkal s pacienty i ošetřujícím personálem. V průběhu návštěvy mu ředitel nemocnice MUDr. Martin Metelka předal publikaci o historii nemocnice. Zaměstnanci hodnotili setkání jako velmi milé, přátelské, jako ocenění jejich náročné práce.

• Návštěva prezidenta v reportáži TV Beskyd zde.
  • Fotogalerie ve Valašském deníku zde.
  • Setkání zaměstnanců Vsetínské nemocnice a.s. s prezidentem Milošem Zemanem se uskutečnilo v prostorách čekárny pro dárce krve v novém pavilonu centralizovaných laboratoří. Společně s prezidentem usedli za předsednický stůl hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák, ředitel nemocnice MUDr. Martin Metelka a náměstek hejtmana (pro oblast zdravotnictví) MUDr. Lubomír Nečas, který diskuzi moderoval.

Miloš Zeman je prvním prezidentem, který poctil nemocnici ve Vsetíně svou návštěvou.

Prostory čekárny pro dárce krve zaplnili zaměstnanci a hosté do posledního místa.

Ředitel Vsetínské nemocnice a.s. MUDr. Martin Metelka předal do rukou prezidenta Miloše Zemana publikaci o nemocnici.

Pan prezident se na chvíli zastavil i s Bohumilem Řezníčkem.

Prezident navštívil interní oddělení, pozdravil se s pacienty. Josef Měsíček od prezidenta dostal darem koš plný ovoce.

Primář interního oddělení Vsetínské nemocnice a.s. MUDr. Vlastimil Koziel při odchodu předal prezidentovi publikaci o problematice společného lůžkového fondu.