Zaměstnanecké benefity

K vytváření pozitivní firemní kultury, k podpoře loajality a stabilizace zaměstnanců nabízíme bohatý program firemních benefitů z různých oblastí, který se díky ekonomickým výsledkům a také díky úzké a efektivní spolupráci s odborovými organizacemi neustále rozšiřuje.

 

  • FINANČNÍ VÝHODY (v oblasti odměňování nabízíme příplatky a benefity nad rámec stanovený zákoníkem práce: příplatek za směnnost, vyšší odměna za pracovní pohotovost, 25/30 dnů dovolené, stravenkový paušál, odměny za pracovní výročí, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření, stipendia pro studenty lékařských fakult, VOŠ a VŠ v oboru zdravotní sestra a v dalších nelékařských oborech). Podrobnější informace k finančním výhodám  ZDE.
  • PODPORA VZDĚLÁVÁNÍ  při studiu na vysokých školách a vyšších odborných školách, specializačním vzdělávání lékařů, specializačním vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků. Podrobnosti k podpoře vzdělávání ZDE.
  • MOŽNOST UBYTOVÁNÍ – potřebné informace najdete ZDE.
  • SLEVY NA NÁKUP ZBOŽÍ A SLUŽEB (servisní služby v autodílně Vsetínské nemocnice, očkování proti chřipce, sleva na jízdné u Leo Express, zvýhodněné účty od Raiffeisen Bank, ČSOB motivační program, spolupráce se zdravotními pojišťovnami, slevy v Lázních Slatinice u Olomouce, na zájezdy Cestovní kanceláří Alexandria, Novalja, Čedok, VIP ceny v e-shopu DATART, sleva na pracovní a outdoorovou obuv, sleva v Resortu Valachy, hotelu Freud a slevy na další nákupy a služby). Informace ZDE.
  • Připravovány jsou SPOLEČENSKÉ AKTIVITY jako jsou Zdravotnický ples, adventní koncert v nemocniční kapli, Mikuláš pro děti zaměstnanců, zaměstnanecký bowlingový a badmintonový turnaj a podobně.