Setkání poradí s péčí o nemocného v domácím prostředí

Máme ještě několik volných míst pro setkání s příbuznými, kteří pečují či připravují se pečovat o svého blízkého v rodinném prostředí. Akce připravovaná ve spolupráci s nadačním fondem ZŮSTANEME DOMA se uskuteční ve čtvrtek 20. února 2020, další pak 14. května 2020. Vždy od 15.30 hodin v prostorách pavilonu G (oddělení následné péče) Vsetínské nemocnice. Na akci je zapotřebí se registrovat u náměstka pro ošetřovatelskou péči Mgr. Pavla Šupky, nejlépe e-mailem: supka@nemocnice-vs.cz.

Vsetínská nemocnice ve spolupráci s nadačním fondem ZŮSTANEME DOMA nabízí pomoc při zvládnutí počáteční nejistoty v péči o vašeho blízkého. Budete si moci vyzkoušet, jak pečovat o nemocného s omezeným pohybem v domácím prostředí. Poradíme, jaké pomůcky vám v péči pomohou.

Další informace v textu:

Péče o nemocného v domácím prostředí i v roce 2020