Setkání poradí, jak se postarat o nemocného v domácím prostředí

Ocitli jste se v situaci, kdy pečujete, nebo chcete pečovat o svého blízkého? Potřebujete poradit, získat nové informace? Chcete si vyzkoušet polohování, posazování či přemístění člověka
z lůžka na židli nebo křeslo? Chcete se ujistit, jak správně vybrat a přiložit plenu? Chcete si vyzkoušet, jak ošetřovat nepohyblivého člověka, jak provést hygienickou péči, aniž byste si vy sami způsobili problémy s bolestmi páteře?

Vsetínská nemocnice a.s. ve spolupráci s nadačním fondem ZŮSTANEME DOMA nabízí pomoc při zvládnutí počáteční nejistoty v péči o vašeho blízkého. Zde, přímo v nemocnici si budete moci vyzkoušet, jak pečovat o člověka s omezeným pohybem v domácím prostředí, poradíme vám, jaké pomůcky vám v péči pomohou.

Přihlašujte se u náměstka pro ošetřovatelskou péči Mgr. Pavla Šupky, DiS., tel. 571 818 110, supka@nemocnice-vs.cz.