Stipendia pro mediky, studenty nelékařských oborů i kombinované programy

Vsetínská nemocnice a.s. nabízí stipendium studentům všeobecného lékařství a nelékařských zdravotnických oborů. Stipendijní program je spolufinancován Zlínským krajem. Medici mohou získat stipendium 10 tisíc korun měsíčně, vysokoškolští studenti nelékařských zdravotnických oborů 2.500 korun/měsíčně (zvýhodněná stipendia 4.500 korun/měsíčně) a budoucí praktické sestry 2.000 korun/měsíčně. Nemocnice finančně podporuje také studenty kombinovaných programů na vysokých či vyšších odborných školách, kteří po dobu studia zároveň pracují v nemocnici (týká se nových i stávajících zaměstnanců). Měsíčně tak mohou k výplatě získat 4.000 korun, a to po celou dobu studia. Žádost o stipendium je možné podávat na personální oddělení nemocnice do 30. 9. 2022.

Na další dotazy Vám ochotně odpoví personalistka Milena Štíchová, tel.: +420 571 818 108, e-mail: stichova@nemocnice-vs.cz nebo vedoucí personálního oddělení Mgr. Ing. Eva Kurtinová, tel.: +420 571 818 428 | e-mail: kurtinova@nemocnice-vs.cz.

Podrobnosti V SEKCI KARIÉRA/STIPENDIA

Materiály ke stažení ve formátu pdf: