Adventní koncert v kapli potěšil i pomáhal

Krásnou adventní atmosféru vykouzlili žáci Základní umělecké školy Vsetín v kapli sv. Růženy v areálu Vsetínské nemocnice. Adventní koncert byl i letos spojen s předáním sponzorského daru. Prezident společnosti Indet Safety Systems, pan Susumu Tokutake předal do rukou ředitelky Vsetínské nemocnice symbolický šek na částku 450 tisíc korun na nákup nových lůžek pro chirurgické oddělení Vsetínské nemocnice. Prohlédl si také zmodernizované prostory LDN, kam v minulých dvou letech sponzorská podpora putovala. Děkujeme spolupracující firmě, ale samozřejmě také všem žákům Základní umělecké školy a jejich učitelům.

V kapli nám zahráli Johanna Huževková, Jaromír Bazel, Giulia Terziari, Lenka Zralá, Robert Teleky, kvintet Zobčata, Zuzana Filová, Martin Pecár, Jakub a Jáchym Pospíchalovi, Daniel Jakubík a Pavlína Srbová.

Další snímky z akce najdete ve fotogalerii na sociální síti facebook ZDE.