Akční slevy v Lékárnách DUO Zima 2019/2020

Až do 31. ledna 2020 nebo do vyprodání akčních zásob můžete v Lékárnách DUO v poliklinice a v hlavním areálu Vsetínské nemocnice využít zvýhodněné nabídky Zima 2019/2020. Za výhodné ceny si můžete sobě či svým blízkým koupit například tlakoměr OMROM se síťovým adaptérem zdarma, probiotika, gely VOLTAREN FORTE, MAGNESII LACTICI pro doplnění hladiny hořčíku v organismu, pastilky TANTUM VERDE proti zánětu a bolesti v krku a ústech, horký nápoj COLDREX MAXGRIP, krém ZOVIRAX DUO na léčbu oparů s dvojím složením a řadu dalších přípravků.

• Lékárna DUO v poliklinice je otevřena každý všední den (pondělí až pátek) od 7.00 do 17.00 hodin.
  • Lékárna DUO v hlavním areálu Vsetínské nemocnice každý všední den (pondělí až pátek) od 7.00 do 15.30 hodin.