Audit SAK ČR: nedostatků bylo minimum

Náročný audit Spojené akreditační komise SAK ČR absolvovala 5. a 6. prosince 2019 Vsetínská nemocnice. Auditoři poděkovali zaměstnancům za vstřícný přístup. Nedostatků, na které upozornili, bylo minimum. „Připojuji se k poděkování za přípravu, odpovědný přístup zaměstnanců k auditu i korektní přístup samotných auditorů. Že jsou drobné nedostatky, je samozřejmé, ty jsou od toho, aby nás posunuly dál. Pevně věřím, že konečné hodnocení auditu, na které si musíme ještě pár dnů počkat, bude kladné. I díky opětovnému obhájení prvního místa v hodnocení spokojenosti hospitalizovaných pacientů může získat tento rok, který bude opět i ekonomicky pozitivní, nálepku roku dobrého a úspěšného. Je to práce vás všech, kolektivů i jednotlivců. Jsem na tuto nemocnici pyšná a chci věřit, že to tak má i většina našich zaměstnanců,“ zhodnotila ředitelka Vsetínské nemocnice Ing. Věra Prousková.