Darujte v srpnu krev či plazmu a relaxujte ve Wellness Horal

Kdo přijde v srpnu darovat krev nebo krevní plazmu na transfuzní stanice nemocnic ve Zlíně, Uherském Hradišti, Vsetíně a Kroměříži, získá v září zvýhodněný vstup za symbolickou korunu do relaxačního centra Wellness Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Vsetínská nemocnice žádá dárce, aby se předem přihlásili k odběru na tel. č. 571 818 605. Zároveň upozorňujeme, že ve středu 7. srpna 2019 se odběr na hematologicko-transfuzním oddělení Vsetínské nemocnice z provozních důvodů nekoná. 

V Resortu Valachy budou mít dárci krve k dispozici trojici termálních bazénů se slanou vyhřívanou vodou, fitness centrum a saunový svět s nabídkou exotických masáží a saunových rituálů. „Víme, že dárců krve stále není dost, rádi touto formou pomůžeme podpořit dobrou věc a odměnit dobrovolníky. Akci pořádáme společně s nemocnicemi již počtvrté,“ uvedl Tomáš Blabla, generální ředitel Resortu Valachy, který projekt realizuje ve spolupráci s nemocnicemi Zlínského kraje.

Léto je obdobím, kdy je spotřeba krve vždy vysoká. Nemocnice založené Zlínským krajem proto spolupráci s Resortem Valachy vítají. „Díky ní získávají dárci krve významný benefit, který si rozhodně zaslouží. Naše spolupráce byla v minulých letech úspěšná, počet dárců se zvýšil. Věříme, že stejného efektu dosáhneme také letos. Na všechny dárce krve se těšíme a za jejich ochotu pomáhat jim děkujeme,“ vzkázala primářka hematologicko-transfuzních oddělení ve Zlíně a Vsetíně MUDr. Jana Pelková.

Vstupenku do Wellness Horal, za niž dárci zaplatí symbolickou 1 korunu místo obvyklých 680 Kč, lze využít k pobytu v délce 4,5 hodiny ve všech prostorách relaxačního centra ve všedních dnech od 1. do 30. září 2019. K získání výhody stačí prokázat se při příchodu kartičkou dárce vybrané transfúzní stanice s termínem odběru od 1. do 31. srpna 2019.

Informace pro dárce krve, zodpovězení na nejčastější dotazy:

  • Dárcovství KRVE ve Vsetínské nemocnici zde.
  • Dárcovství KREVNÍ PLAZMY ve Vsetínské nemocnici zde.