Den dětí s ANNOU pomůže s pořízením klimatizace

Taneční, pěvecká i sportovní vystoupení, koncerty, pásma šermířských soubojů, řemeslné hnízdo, skákací hrad, výstava autoveteránů, střelba na hokejovou branku a další zajímavosti jsou na programu již 27. Dne dětí s ANNOU, který se uskuteční ve vsetínské Panské zahradě v neděli 26. května 2019 od 13.00 do 19.00 hodin. Výtěžek z prodeje slosovatelných kuponů i v letošním roce podpoří péči o nejmenší pacienty a jejich maminky ve Vsetínské nemocnici, tentokrát pomůže s pořízením klimatizace pro tři porodní pokoje vsetínské porodnice.

Den dětí s ANNOU již tradičně pomáhá s nákupem přístrojů a vybavení, celková částka již překročila sto tisíc korun a pomohla s pořízením monitorů dechu, mobilního infrazářiče, digitální kojenecké váhy, resuscitačního přístroje a dalšího potřebného vybavení. V letošním roce pomoc využije vsetínská porodnice, která by ráda pořídila klimatizaci pro tři porodní pokoje. Ty byly před časem zmodernizovány, ale klimatizace v nich chybí a rodičky by ji v horkých letních dnech velmi uvítaly.

„Děkujeme již předem všem, kteří se do pomoci zapojí. Zbývající část potřebných prostředků se pokusíme získat s pomocí sponzorů, případně pak tradičních předvánočních benefičních akcí nadačního fondu pro rozvoj vsetínské porodnice,” uvedl zástupce primáře gynekologicko-porodnického oddělení Vsetínské nemocnice MUDr. Martin Janáč.