Den dětí s ANNOU: více než jedenáct tisíc na klimatizaci

Děkujeme organizátorům Dne dětí s ANNOU 2019, všem účastníkům a dárcům za výtěžek ve výši 11.262 Kč, který pomůže s pořízením klimatizace pro porodní pokoje, kde se nastávající maminky připravují k porodu, případně zde mohou miminko porodit. „Aktuálně chybí pro realizaci tohoto záměru z celkových více než sto padesáti ještě šedesát tisíc korun. Pokud nám můžete pomoci, budeme rádi,“ uvedl za Nadační fond pro rozvoj vsetínské porodnice MUDr. Martin Janáč.  Nadační fond můžete kontaktovat zprávou na jeho facebookovém profilu.

Den dětí s ANNOU předává Vsetínské nemocnici výtěžek z prodeje kuponů již od roku 2003, celkem se jedná o částku 138.010 Kč. Prostředky byly využity ke zkvalitnění péče o nejmenší pacienty. Pomohly například s financováním nákupu infuzní pumpy, resuscitačního přístroje, monitorů dechu, digitální váhy, mobilního infrazářiče. Letošní výtěžek je jedním ze dvou nejvyšších za celou dobu spolupráce.