Den zdraví v knihovně, letos se bude i cvičit

Jak se připravit na chirurgický zákrok se dozvědí zájemci ve čtvrtek 4. dubna 2019 od 10.00 do 15.00 hodin v centrální půjčovně Masarykovy veřejné knihovny na vsetínském Dolním náměstí. Akci v rámci Světového dne zdraví připravila Vsetínská nemocnice ve spolupráci se střední zdravotnickou školou (MG, SZŠ a VOŠZ Vsetín) a dalšími partnery. Připraveno je i měření tlaku, stanovení množství tuku v těle (BMI), kontrola správné hygieny rukou s pomocí UV lampy, nácvik samovyšetření prsu, ale v rámci poradny s fyzioterapeutkou se bude také cvičit. Prevence mezi regály plnými knih je již tradiční akcí, při které se mohou čtenáři i další příchozí dozvědět více o svém zdraví.