Interní oddělení má nového primáře

Interní oddělení Vsetínské nemocnice má od prosince nového primáře, stal se jím MUDr. Ján Ürge, zkušený lékař s mnohaletou praxi v oboru, který se věnuje se i pedagogické činnosti.

Nový primář v posledních deseti letech pracoval ve stejné pozici v Nemocnici s poliklinikou Havířov. Od roku 1988 doposud působí také jako odborný asistent Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Jak sám říká, na práci ve Vsetínské nemocnici se velmi těší. „Zatím se seznamuji s pracovištěm, ale mohu říci, že nový pavilon, do kterého se už brzy interní oddělení přestěhuje, je velmi hezký, luxusní. Je dobrý pocit, když člověk může něco budovat a nastavit od začátku. Určitě to nebude jednoduché, ale na práci se těším stejně jako na spolupráci s dalšími kolegy,“ uvedl MUDr. Ján Ürge. Nový primář vsetínské interny se věnuje všeobecnému internímu lékařství, specializoval se na léčbu onemocnění periferních tepen a neinvazivní diagnostiku.