Akční nabídka Lékáren DUO pro květen 2019

Gel proti bolesti pohybového aparátu, oblíbené zvlhčující oční kapky, doplněk stravy snižující pocit těžkých nohou, probiotikum s prebiotiky, i zubní kartáček, který se dostane i na hůře přístupná místa v dutině ústní. Vše za výhodné ceny. Taková je akční nabídka Lékáren DUO Vsetínské nemocnice pro květen 2019. Lékárna v poliklinice je otevřena každý všední den od 7.00 do 17.00 hodin, lékárna v hlavním areálu každý všední den od 7.00 do 15.30 hodin.

Pro květen 2019 jsme pro Vás připravili tuto akční nabídku:

Aescin (extrakt z Kaštanu koňského) obsažený v přípravku MOBIVENAL MICRO napomáhá snižovat pocit těžkých nohou a podporuje dobrou cirkulaci krve v drobných cévách.

Nabídka platí do 31. května 2019, nebo do vyprodání zásob.