Láká Vás akční práce a akutní medicína v moderním prostředí?

Chcete pracovat v moderním prostředí nového interního pavilonu? Hledáme všeobecné sestry do směnného provozu. Pokud jste energičtí, rozhodní a toužíte po pestré práci, pak je pro Vás naše interní příjmová ambulance to pravé. V případě zájmu se obraťte na vrchní sestru interního oddělení Bc. Bohdanu Bambuchovou, tel. 571 818 202, bambuchova@nemocnice-vs.cz, nebo na personální oddělení (kontakt na letáku).

Mezi dlouhodobě nabízené benefity patří:

• Příplatek za směnnost 7 000 Kč
  • Úhrada nákladů na další specializační vzdělávání (poplatky za stáže, kurzy, cestovné, ubytování, mimořádné placené studijní volno před atestační zkouškou)
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost ubytování
  • Systém Cafeterie pro výběr zboží a služeb z oblasti kultury, sportu a zdraví
  • Zvýhodněné stravování v nemocniční jídelně
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 6 000 Kč ročně
  • Další benefity zde.