Lékárna v poliklinice bude otevřena i na Velikonoční pondělí

Lékárna DUO v poliklinice Vsetínské nemocnice bude otevřena i na Velikonoční pondělí 22. dubna 2019, a to od od 8.00 do 14.00 hodin, pracovat bude v pohotovostním režimu. Vsetínská nemocnice tak v době uzavření supermarketů vychází vstříc pacientům, kteří by jinak museli ve svátečních dnech cestovat kvůli lékům do Zlína či dalších center.

Pro měsíc DUBEN 2019 pro Vás Lékárna DUO připravila akční nabídku, kterou najdete  ZDE.

Lék na vnější použití. Obsahuje
účinnou látku diclofenacum  diethylaminum.

**********************************

Léčí nehtové a kožní plísně.
Ulevuje od příznaku zánětu, zejména svědění.

Vhodný pro děti i dospělé.
Lék na vnější použití.

V akci i EXODERIL 20 ml za 229 Kč
(běžná cena 269 Kč)

**********************************

Lék na bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti, bolesti spojené s nachlazením.

V akci také NALGESIN S 20 tablet za 119 Kč (běžná cena 139 Kč).

Nosní sprej, suspenze.

Okamžitá úleva, působí citlivě v místě obtíží. V akci také LIVOSTIN oční kapky, suspenze 4 ml, 149 Kč (běžná cena 199 Kč).

**********************************

Obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů ve vysokém počtu 20 miliard v denní dávce. Vhodný při a po užívání antibiotik. Přípravek mohou užívat dospělí a děti od 3 let.

Doplněk stravy. 1 tobolka – 6,23 Kč.

**********************************

Pro léčbu křečových žil a jejich příznaků. Poúrazových poškození svalů, šlach, vazů, pohmožděnin, modřin a otoků.

Lék ke kožnímu podání s léčivou
látkou heparinum natricum. Čtěte
pečlivě příbalový leták.

**********************************

Pro úlevu od nadýmání. Lze užívat i v těhotenství. V akční nabídce také ESPUMISAN, 40 mg, 50 tobolek za 89 Kč (běžná cena 99 Kč).

Lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou simetikon. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

**********************************

Probiotické kapky obsahují ověřený patentovaný kmen bakterie L. reuteri Protectis.

Doplněk stravy.

**********************************

Nabídka platí do 30. dubna 2019, nebo do vyprodání zásob.