K odběrům COVID se objednávejte pomocí webové aplikace

Již ne telefonicky, ale prostřednictvím jednoduché webové aplikace (viz níže) se mohou lidé objednat k odběrům COVID ve Vsetínské nemocnici. Objednávkový systém je uživatelsky jednoduchý, stačí si vybrat datum, zadat základní údaje, připsat telefon a rezervovat. Připomínáme, že provádíme vyšetření  přítomnosti SARS-CoV-2 metodou RT PCR  pouze pro pacienty s platnou žádankou, indikované k odběru praktickými lékaři nebo Krajskou hygienickou stanicí (KHS).

Informace pro pacienty:

• Odběrové centrum se nachází v prostorách infekční ambulance Vsetínské nemocnice (pavilon K, Čtyřlístek, vstup z nájezdové rampy, samostatným – označeným vchodem)
  • Žádáme pacienty, aby preferovali dopravu osobním automobilem, přijížděli až ke vstupu do budovy nájezdovou rampou. Aby se všichni řídili instrukcemi zdravotníků i pokyny na vstupních dveřích, do budovy vstupovali pouze s rouškou či jinou ochranou dýchacích cest a po odběru se v areálu nemocnice dále nezdržovali.
  • Neprovádíme testy COVID-19 pro samoplátce ani nevystavujeme potvrzení!

Další informace ZDE.