Nemocnice oslavovala jubileum, ocenila dlouholeté zaměstnance

U příležitosti oslav svého 111. výročí ocenila nemocnice dlouholeté zaměstnance. Mezi gratulanty byli představitelé Zlínského kraje, města, vedení nemocnice i spolupracujících organizací. Slavnostní setkání se uskutečnilo ve velkém sále Domu kultury, kde nechyběly ani historické fotografie, příchozí mohli prolistovat kroniky, prohlédnout si výstavu, potkat své kolegy stávající i ty minulé. Hlediště zaplnily na dvě stovky zaměstnanců, kteří spojili svůj osud se Vsetínskou nemocnicí.

Mezi oceněnými byli neurolog MUDr. Petr Leška, MUDr. Karel Srovnalík, zdravotní sestry Dana Spitzerová, Libuše Mírná, bývalá vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Bc. Milena Fusková, ošetřovatelka Ludmila Gajdošová. Všichni pracovali či ještě pracují v nemocnici více než čtyři desetiletí. Ocenění převzala také zdravotní sestra Zdeňka Nesvadbová, která v letošním roce pracuje v naší nemocnici již padesát let, a MUDr. Markéta Božková dokonce třiapadesát. Deváté ocenění je připraveno pro bývalou primářku oddělení lékařské mikrobiologie RNDr. Annu Sekáčovou, které bude předáno při osobním setkání. V průběhu večera zazněla řada poděkování. „Za všechny na kraji vám držíme palce, abyste zůstali tou nemocnicí, za kterou je slyšet to správné medicínské srdíčko. Moc vám všem děkuji,“ uvedl hejtman Zlínského kraje Ing. Radim Holiš.