Cookie Consent by Free Privacy Policy website O chirurgii ruky bude přednášet docent Dráč - VSETÍNSKÁ NEMOCNICE a.s.

O chirurgii ruky bude přednášet docent Dráč

Chirurgie ruky, současné možnosti i limity oboru. Tak se jmenuje přednáška doc. MUDr. Pavla Dráče, Ph.D. Akce se uskuteční 15. června 2022 od 10.00 hodin v aule gymnázia Vsetín (MG, SZŠ a VOŠZ Vsetín). Koná se v rámci třináctého ročníku Literárního jara ve Vsetíně a jedním z partnerů je i naše nemocnice, která v letošním roce slaví 111. výročí.

Doc. MUDr. Pavel Dráč, Ph.D. je brněnský rodák, dětství prožil ve Vsetíně. Po maturitě na zdejším gymnáziu absolvoval studium všeobecného lékařství na LF Univerzity Palackého v Olomouci. Od roku 1997 pracuje na Traumatologické klinice Fakultní nemocnice v Olomouci a od roku 2020 je přednostou tohoto pracoviště. Je školitelem v oblasti úrazové chirurgie a chirurgie ruky, kurzů péče o závažně poraněné, školí i lékařské kolegy v zahraničí. Publikuje, přednáší na konferencích v České republice i v zahraničí. A měl také rodinnou vazbu k naší nemocnici, jeho otec (stejného jména) byl dlouholetým primářem gynekologicko-porodnického oddělení naší nemocnice a připomínáme si (a budeme ještě připomínat) na stránkách našeho zpravodaje.

Počet míst pro účastníky je limitován. Zájemci z řad zdravotníků naší nemocnice, kontaktujte, prosím, pracoviště komunikace a marketingu, kl. 106, nebo e-mailem: plackova@nemocnice-vs.cz.