Očkovací místo ve Vsetínské nemocnici prodlužuje otevírací dobu

Během levitra 10 mg prezzo in farmacia října vzrostl zájem o očkování proti onemocnění Covid-19. Do konce října měli zájemci možnost využít očkování také bez přechozí levitra 10 mg prezzo in farmacia registrace. Vzhledem k velkému počtu getting prescriptions for levitra příchozích je od 1. listopadu 2021 možnost očkování pouze po předchozí registraci a rezervaci termínu prostřednictvím centrálního rezervačního systému, případně po předchozí telefonické domluvě.

„Rostoucí zájem o očkování proti onemocnění Covid-19 zaznamenala v posledních týdnech i naše nemocnice, proto jsme se rozhodli prodloužit otevírací dobu očkovací ambulance v úterý 9. listopadu 2021 do 17:00 hodin. Rádi bychom vyhověli i těm, kteří z pracovních či jiných důvodu nemohou ambulanci navštívit v dopoledních hodinách,“ říká náměstek pro léčebnou péči MUDr. Martin Metelka. Zájemci o očkování v odpoledních hodinách mají možnost si zarezervovat místo již nyní prostřednictvím centrálního rezervačního systému. Pokud se očkování v odpoledních hodinách osvědčí, getting prescriptions for levitra pokusíme se i v dalších týdnech vyhovět zájemcům a otevírací dobu očkovacího místa prodloužit.

V září bylo na očkovacím místě aplikováno celkem 1434 dávek vakcín, v říjnu to bylo 2070 a během prvních tří listopadových dní již 574. „Tím, že docházelo k chaosu a někdy i k různým diskuzím mezi řádně registrovanými zájemci o očkování a těmi, kteří přicházeli bez registrace, byli jsme nuceni zasáhnout a znovu požadovat objednávání prostřednictvím rezervačního systému,“ dodává náměstek.

Očkovací místo je v areálu Vsetínské nemocnice v prvním patře budovy B (chirurgický pavilon). Bezbariérový přístup výtahem. Očkovací centrum je v provozu od 7:30 do 15:00, v úterý 9. listopadu 2021 bude otevřeno do 17:00. K dispozici je dvoudávková vakcína Comirnaty od společnosti Pfizer a jednodávková vakcína Janssen od společnosti Johnson & Johnson.