Přijďte si prohlédnout nový interní pavilon

Nový interní pavilon Vsetínské nemocnice bude slavnostně otevřen v úterý 18. prosince 2018.

Prohlídka pro veřejnost:

Veřejnost si jej může přijít prohlédnout v tento den v době od 13.30 do 17.00 hodin (18. prosince 2018).

Prohlídka pro zaměstnance stávající, bývalé i budoucí:

Následující den (tedy ve středu 19. prosince 2018) od 11.30 do 15.00 hodin bude prohlídka spojená s neformálním setkáním se zaměstnanci stávajícími, bývalými i budoucími.

Zahájení provozu v novém pavilonu:

„Nový pavilon bude slavnostně otevřen 18. 12., zahájení provozu v novém pavilonu je plánováno na začátek ledna. V prvních dnech se budou stěhovat ambulance, lůžkové jednotky pak 7. a 8. ledna 2019. Z tohoto důvodu nebudou od 2. do  4. ledna 2019 v provozu specializované ambulance, ambulance příjmové fungovat samozřejmě budou. Lůžková péče nijak omezena nebude,“ uvedla ředitelka Vsetínské nemocnice Ing. Věra Prousková.