Přijmeme perioperační sestru a sanitáře pro centrální operační sály

Pro centrální operační sály přijmeme PERIOPERAČNÍ SESTRU (do nepřetržitého provozu) a SANITÁŘE (ranní a odpolední směny – bez víkendů, svátků a nočních). Vaše dotazy v případě zájmu zodpoví vrchní sestra Mgr. Jana Hanušová (e-mail: hanusova@nemocnice-vs.cz, tel. 571 818 472) nebo personalistka Ing. Eva Kurtinova (e-mail: kurtinova@nemocnice-vs.cz, tel. 571 818 428).

Požadavky na PERIOPERAČNÍ SESTRU:

• Všeobecná sestra s praxí (praxe nemusí být na operačních sálech)
  • Pečlivý a zodpovědný přístup k práci
  • Profesionální přístup k pacientům
  • Bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • Multioborová spolupráce a práce v týmu
  • VÝHODOU: Specializovaná způsobilost v perioperační péči dle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských povoláních
  • Zaměstnancům bez specializace nabízíme úhradu nákladů na další specializační vzdělávání (poplatky za stáže, kurzy, cestovné, ubytování, mimořádné placené studijní volno před atestační zkouškou) bez nutnosti podpisu kvalifikační dohody.

Požadavky na SANITÁŘE:

• Sanitářský kurz nebo ukončený třetí ročník oboru zdravotnický asistent
  • Profesionální přístup k pacientům
  • Bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Máme pro Vás připraveny BENEFITY:

• Příplatek za směnnost
  • Úhrada nákladů na další specializační vzdělávání (poplatky za stáže, kurzy, cestovné, ubytování aj.)
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost ubytování
  • Zvýhodněné mobilní tarify od společnosti T-Mobile pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • Systém Cafeterie pro výběr zboží a služeb z oblasti kultury, sportu a zdraví