Říjnová akční nabídka Lékáren DUO: nezapomeňte na posílení imunity

 V říjnu 2019 můžete v Lékárnách DUO v poliklinice a v hlavním areálu Vsetínské nemocnice využít nabídku produktů v akčních cenách, které jsme pro vás vyjednali s dodavateli. Platná je do vyprodání akčních zásob. Pracovníci Lékáren DUO jsou připraveni poradit a doporučit i další výrobky, které jistě využijete na svých podzimních výletech, dovolených, cestách. Ať již se jedná o repelenty, obvazové a krycí materiály a podobně. K dispozici máme širokou nabídku vitaminů a dalších doplňků k posílení imunity a přípravě organismů na sychravé počasí s řadou virových onemocnění. Na pracovišti v poliklinice je připravena široká nabídka zdravotní obuvi, zdravotních potřeb a pomůcek. 

 

Celaskon ČERVENÝ POMERANČ 500 mg je registrovaný léčivý přípravek, určený pro dospělé, dospívající a děti od 3 let.

 

 

IMUNOCOMPLEX je potravní doplněk, obsahující 3 aktivní komplexy: imunofaktor Alfa (stimulace imunitního systému), komplex vitaminů a minerálů, probiotikum (až 10 miliard).

 

VIBOVIT IMUNITY: Zvýšený obsah vitaminu D a C napomáhá normální funkci imunitního systému. S vynikající chutí černého rybízu. Obsahuje pouze přírodní barviva. Doplněk stravy, děti od 3 let užívají 1 – 2 želé multivitaminy denně.

 

Registrovaný léčivý přípravek ACC LONG snižuje vazkost hlenu rozpouštěním všech jeho složek a usnadňuje vykašlávání. Je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.