Cookie Consent by Free Privacy Policy website Výtěžek beneficí získá oddělení následné péče - VSETÍNSKÁ NEMOCNICE a.s.

Výtěžek beneficí získá oddělení následné péče

Benefiční koncerty Základní umělecké školy Vsetín opět pamatují na Vsetínskou nemocnici. Výtěžek ze vstupného a prodeje výrobků podpoří péči o pacienty na oddělení následné péče.

Série pěti akcí začíná ve středu 22. března od 17.00 hodin v koncertním sále ZUŠ ve Vsetíně (Podsedky 285), pokračovat bude ve čtvrtek 23. března od 16.30 hodin v obřadní síni OÚ Jablůnka. V téměř stejném čase se bude konat i akce v Horní Lidči (23. března, od 17.00 hodin, Trezor přírody Horní Lideč). Koncert v Lidečku je naplánován na pondělí 27. 3. od 17.00 hodin v tamním Společenském centru. Poslední z beneficí se uskuteční ve Valašské Polance ve středu 29. 3. od 17.00 hodin v tamním Kulturním domě. Benefiční koncerty, kdy umění pomáhá zdraví, mají již více než desetiletou tradici.

Dříve výtěžek putoval převážně na péči o nejmenší pacienty, letos míří na oddělení následné péče. „Jsme rádi, že na nás žáci ZUŠ i jejich učitelé myslí, uvědomují si důležitost naší práce, péče o nemocné. Těšíme se na připravené koncerty, jejichž výtěžek přispěje k dalšímu zpříjemnění pacientského prostředí. Již dopředu děkujeme,“ uvedla vrchní sestra oddělení následné péče Mgr. Adriana Šimková.