Zdravá prevence poradí i s hojením ran

Měření krevního tlaku a glykémie, stanovení množství tuku v těle (BMI), poradenství v oblasti hojení ran, včetně představení nových materiálů a kosmetických přípravků. Takový je program ZDRAVÉ PREVENCE, která se uskuteční ve čtvrtek 24. října 2019 od 8.00 do 13.00 hodin před Lékárnou DUO v poliklinice Vsetínské nemocnice.

Akce je připravena ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou ČR v rámci programu ZDRAVÝ PODZIM S VZP. Jeho součástí byl již společný odběr (Daruj krev s VZP), pokračovat pak bude preventivní akcí u příležitosti Světového dne boje proti CHOPN (chronické obstrukční plicní nemoci), která se uskuteční v úterý 19. listopadu 2019 od 10.00 do 14.00 hodin v prostorách oddělení tuberkulózy a plicních nemocí (TRN) v poliklinice Vsetínské nemocnice.